Neler Yaparız? Hizmetlerimiz

Müşterilerimize yeni müşteriler kazandırmak hedefiyle büyük ölçekli reklam danışmanlığı, e-tcaret yazılımları, dijital tasarımlar, fotoğraflama ve video çekimleriyle yön veriyoruz.

internetin beslediği herşey Online E-Ticaret internetin beslediği herşey
Tüm Dünya'da 2.5 milyar kişi sosyal medya ve online e-ticaret kullanıcısı ve günde ortalama 2 saatini sosyal medya ve online sipariş sitelerinde geçirmekte. Aklımıza bir şey takıldığında birisine sormadan önce Google'a giriyoruz. Yenilenebilen ve görülebilen herşeyi sorabiliyorsunuz. Etrafımızda tanıdığımız veya tanımadığımız herkes hızlı bir dijital dönüşümdeyken siz markanızı bu dijital alanda nasıl konumlandırıyorsunuz? Tam bu noktada, markanızın ve ürünlerinizin dijital alandaki yolculuğuna eşlik ediyoruz.
Fotoğraflama ve Video Çekimleri Prodüksiyon Fotoğraflama ve Video Çekimleri
Alanında uzman ekibimizle görsel medyada yerinizi almak ister misiniz? Profesyonel model ve ürün fotoğraflama hizmetleri ayrıca video çekim ve kurgu montaj hizmetleri ile markanızın ihtiyaç duyduğu kaliteli ve albenisi yüksek görseller hazırlıyoruz. Çünkü firmaların tanıtım filmlerinin ve ürün hizmet görsellerinin pazarlama stratejilerinin odağında olduğunu biliyoruz. Markanızın yüzünü oluşturmadan yeni piyasa şartlarında devam edebilmek artık imkansız hale gelmiştir.
Arama Motoru Sıralamalarınız Seo Arama Motoru Sıralamalarınız
Google ve diğer arama motorlarında hizmet ve ürünlerinizi arayan potansiyel müşterilinize "Biz Burdayız" diyebilmek! İşte Seo ihtiyacınız burdan gelir. Search Engine Optimization yani "SEO". Reklamlara çok yüksek maliyetler öderken "Seo" sizin can kurtaranınız olacaktır. Seo bizim oyun alanımız ve bu oyunu oynamayı seviyoruz. Sizleride bu dijital oyunda ürün ve hizmetlerinizi ön plana çıkarmak için bi kahvemizi içmeye davet ediyoruz.
Hedef Kitlenizle Empati Medya Hedef Kitlenizle Empati
Potansiyel müşterilerinizle nasıl empati kurarsınız? Müşterinizi sadece anlamak yetmez çoğu zaman artık hissetmenizde gerekiyor. Onların hislerini anlamak ve doğru zamanda karşısına çıkmanızda çok önemli. Bazen bir web sitesi, bazen bir arama motoru, bazen de sosyal medya profillerinde ve hatta bir dizinin en heyecanlı yerinde burdayım demek çok etkili olabilir. İşte bu yüzden markanızın medya planlamasnı yapıyoruz ve sonuçlarını birlikte karşılaştırıyoruz.
Hedef Kitlenizle Olan En Samimi Bağ Sosyal Medya Hedef Kitlenizle Olan En Samimi Bağ
İçeriklerinizin, sosyal medya stratejilerinizin oluşturulması ve sosyal medya hesaplarınızda profesyonel olarak paylaşılması uzmanlık alanlarımızdandır. Markanızın, müşterilerinizle bağlantı noktalarının en önemlilerinden birisidir sosyal medya yönetimi. Takipçilerin dikkatlerini markanıza çekebilmek ve sürekliliğini sağlamak artık bir kural haline geldi. Markanızın sosyalleşme zamanı geldi de geçiyor bile. Sosyal medya yönetiminiz için bizimle iletişime geçebilirsiniz.
Kullanıcıların %80'i Mobil Mobil Kullanıcıların %80'i Mobil
Yenilenen Dünya'da internet kullanıcılarının %80'i mobil kullanıcılardan oluşmakta artık. Markalar için mobil kullanıcıların önemi artık çok daha önemli. Markanızı mobil Dünya'da gerekli yerde konumlandrmanız ve kullanıcılarla aranızı hep sıcak tutmanız gerekir. Mobil projelerinizde, projeleriniz oluşturuyor uyumlu hale getiriyor ve wireframe tasarımlarla onayınızı aldıktan sonra mobil kullanıcıların erişimine sunuyoruz.

Adres Bilgilerimiz

    Kapat Zoom